Archief
GROEPSTENTOONSTELLING

Geslaagd ontwerp 2002
Voor deze vierde tentoonstelling uit de reeks ‘Geslaagd ontwerp’ presenteert het Architectuurcentrum Twente eindexamenwerk van talentvolle ontwerpers, die een ontwerpopleiding hebben gevolgd (architectuur, industrieel ontwerpen en interieur) en waarvan de ontwerper of het ontwerp zelf een binding of relatie heeft met Twente. Zij zijn geselecteerd uit de kunstacademies van Arnhem, Enschede Kampen en van de academie voor bouwkunst te Arnhem.
De activiteiten van Architectuurcentrum Twente zijn mede mogelijk gemaakt door subsidies en sponsoren. ‘Geslaagd ontwerp 2002’ is een samenwerking met Kunstvereniging Diepenheim.
Bij de opening werd de tentoonstelling ingeleid door Wilma Sommers, coördinator 3D afdeling Hogeschool voor de Kunsten Arnhem.